Пн-Пт 10:00 – 19:00

Сб 11:00 – 17:00;

Рулонні штори День-Ніч

Досить популярний варіант – рулонні штори «Зебра» вважаються відмінною альтернативою класичним ролетам з тканини. Їхній головний і незаперечний плюс – мультифункціональність. Завдяки чергуванню прозорих та щільних смужок полотна, а також їх зміщенню щодо один одного, з'являється можливість регулювати ступінь освітленості приміщення.

Рулонна штора День-Ніч – це прямокутне полотно, виготовлене зі спеціального тканого матеріалу; внизу конструкції є обтяжувач. Скручується полотно за допомогою ланцюжка або електроприводу, використовуючи пружини. Жалюзі День-Ніч зазвичай висять вільно, без бічних кріплень, а нижня планка натягує полотно і не дає йому зісковзнути або зміститися.

Рулонні штори виготовляються на валах різного діаметра розмір якого залежить від вікна. Системи можуть бути як компактними, так і широкими для великих прорізів шириною в кілька метрів. Такі штори мають допоміжний механізм (редуктор); саме він сприяє плавному та рівномірному підняттю та скрученню полотнища.

Всі рулонні штори День-Ніч виготовляються з обробленого 100% поліестеру, захищеного від зовнішніх неприємностей (пилу та бруду).

Види механізмів для рулонних штор День-Ніч

Купити жалюзі Зебра може кожен охочий, а завдяки широкому асортименту різновидів механізмів закріпити таку штору можна майже на будь-якій поверхні.

Усі механізми поділяються на два типи: відкритий та закритий.

Ролети День-Ніч відкритого типу – тканина намотується на вал за допомогою ланцюга управління. На сторону тканина фіксується за допомогою волосіні або магніту. Такі ролети можуть встановлюватися до віконної рами або стіни.

Моделі систем відкритого типу

Ролети День-Ніч закритого типу закриті в алюмінієвому коробі, по сторонам якого розташовані напрямні, завдяки яким тканина відмінно прилягає до рами вікна. Напрямні виконують не тільки дизайнерську функцію, але й захищають внутрішні елементи конструкції. Залежно від величини штапика рулонні штори закритого типу можуть бути з Плоськими та П-подібними напрямними. Кріплення проводитися ТІЛЬКИ на стулку вікна.

Моделі систем закритого типу

Які тканини використовують для рулонних штор День-Ніч?

Один із важливих етапів замовлення – це вибір типу тканин. Є кілька характеристик, якими тканини розрізняються – це:

 • здатність пропускати сонячне світло – від тонких тканин до щільних тканин блекаут (blackout) -повне перекриття;
 • колір та фактура – можна вибрати різнокольорову або монохромну модель, з принтом та без.

Більшість тканин в каталозі виготовлені зі 100% поліестеру і виготовляються в Польщі, Німеччині, Великій Британії та Тайвані. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, наші майстри завжди готові допомогти з урахуванням усіх особливостей приміщення та ваших побажань.

Комплектація рулонних штор День-Ніч:

 • Матеріал комплектуючих: пластик, алюміній, сталь;
 • Колір фурнітури: білий, коричневий (безкоштовно), золотий дуб, горіх, махагон (додаткова оплата);
 • Тканини: всі матеріали виготовлені зі 100% поліестеру;
 • Управління: ланцюжок (універсальний варіант), автоматика (пульт або кнопка): одного із двох виробників: французького чи китайського.

Ціни на рулонні штори День-Ніч

На рулонні штори день-ніч ціни розраховуються індивідуально. Фінальну, точну вартість замовлення оголошує майстер після проведення вимірів і вибору тканин і механізмів.

Чинники, від яких залежить ціна:

 • вибір матеріалу – за ціновою категорією та якістю тканини представлені в широкому асортименті, від тонких, що розсіюють світло, до щільних тканин «блекаут», що повністю перекривають сонячні промені;
 • виробник тканин – це може бути Німеччина, Великобританія, Польща чи Тайвань;
 • розміри та кількість вікон – ми надаємо додаткову знижку на замовлення 5 і більше штор.

Ціни на штори

Ціна вказана за вікно розміром: 500х1500 мм.

Матеріал Ціна за 1 виріб Ціна за 5 виробів
Тканина 1 категорія 1020 грн 980 грн
Тканина 2 категорія 1100 грн 1060 грн
Тканина 3 категорія блекаут 1240 грн 1200 грн
Тканина 4 категорія термо блекаут 1460 грн 1400 грн

Догляд за рулонними шторами

Купити тканинні ролети день-ніч – відмінне рішення; але щоб вони прослужили вам довго, важливо правильно їх доглядати. Робити це легко, тим більше, що рулонним шторам показано виключно сухе чищення. Для неї можна використовувати щітку від пилососа – так буде найшвидше і найзручніше. Такого догляду шторам достатньо завдяки наявності спеціального просочення в тканині – воно не дає пилу і бруду накопичуватися і осідати на полотні.

Зворотний дзвінок  ВИКЛИК МАЙСТРА / ДИЗАЙНЕРА   *Вартість виїзду майстра по рулонним шторам/жалюзі по Києву 300 грн.
   *Вартість виїзду дизайнера по текстилю (порт'єри, гардини, покривала та ін.) 400 грн по Києву.

   Товар додано до кошику