Пн-Пт 10:00 – 19:00

Сб 11:00 – 17:00;

Штори пліссе (гофре)

Штори-плісе – це проста система віконного декору, компактна, але повністю універсальна, адже такі штори можна закріпити на будь-які вікна. Підійде для вікон стандартної та нестандартної форми, також для мансардних вікон. У нас ви можете штори плісе купити Київ для будь-яких цілей - це можуть бути штори плісе на кухню, спальню або офіс. Штори-плісе є системою з двома рухомими карнизами і ручкою для підняття. Штори можна піднімати як знизу нагору, так і навпаки. Штори плісе на замовлення завжди виготовляються з плісованої тканини, обробленої особливим чином для ретельного захисту від пилу та бруду.

Моделі штор пліссе

Існує понад 50 варіантів моделей таких штор. Це говорить про те, що підібрати відповідний саме для вас варіант не складе труднощів для будь-якого вікна геометричної форми. Між собою такі моделі розрізняються за декількома характеристиками:
 • за формою;
 • за місцем, куди кріпиться основа;
 • за наявністю чи відсутністю фіксації збоку;
 • за способом керування.
Для прикладу: підвісні вільні, фігурні, мансардні, спеціальний варіант для зимових садів максимально зручні для кріплення без свердління, з можливістю закріпити на скотч або кронштейн накидного типу. Все залежить від типу вікон: вертикальних, стельових, похилих і т.д. Важливо, що, незалежно від складності вихідної задачі, виготовлення штор займе всього 7 днів, і ви можете бути впевнені, що результат вам ідеально підійде.

Які тканини використовуються для штор пліссе

Ми використовуємо тільки якісні тканини німецького виробництва, на 100% виготовлені з міцного поліестеру. На вибір надається тканина двох видів – це звичайна плісирована та подвійна (гофре). Вибрати тканину ви можете, виходячи зі своїх побажань, зокрема, до їхньої пропускної спроможності. Критерії вибору тканин:

 • здатність пропускати сонячне світло від тонких до щільних з ефектом блекаут (повне перекриття);
 • колір та фактура;
 • побажання щодо догляду.

Штори плісе майже не потребують техобслуговування та регулярного чищення, але деякі тканини можна прати тільки за певних умов. Демонтаж штор проводиться швидко, що дозволяє без зайвих витрат часу та сил освіжити полотна.

Плісована тканина

Гофрована тканина (соти)

Типи керування:

Є кілька базових варіацій штор на кшталт управління:

 • за допомогою ручки на карнизі – дає можливість піднімати та опускати знизу вгору та назад;
 • за допомогою шнура – достатньо потягнути за шнур, і штори піднімуться;
 • за допомогою ланцюжка – підходить для прямокутних пліссе;
 • за допомогою грифу – доречний варіант для штор на великій висоті, до якої не дотягнутися вручну, а гриф зручно закріплюється і користуватися ним дуже легко;
 • за допомогою пульта – управління може здійснюватися з кнопки або автоматично; на вибір є два виробники – Китай та Франція.

Ручки для натяжних та арочних систем

Механізм (гальмо шнура) для вільновисних систем

Ланцюжки для систем F4

Серветки для арочних систем

Ціни на штори пліссе

На штори пліссе ціна варіюється в залежності від кількох факторів, але залишається досить доступною, особливо з огляду на довговічність виробів. Фінальна вартість вашого замовлення допоможе розрахувати менеджери після уточнення всіх деталей.

Чинники, від яких залежить ціна:

 • тип матеріалу – асортимент включає різні тканини, від тонких і бюджетніших до тканин блекаут, що повністю перекривають сонячне світло;
 • вибір системи – подвійні штори плісе (штори плісе день-ніч), мансардні системи, стельові системи, системи різної геометричної форми (трапеція, трикутник, арка);
 • спосіб керування – ручка на профілі (стандартний спосіб керування), ланцюжок, шнур, гриф, автоматика (пульт керування);
 • розміри та кількість вікон – ми надаємо додаткову знижку 3% на замовлення 3 та більше штор.

Ціна вказана за вікно розміром: 500х1500 мм.

Ціни на штори пліссе

Ціна вказана за вікно розміром: 500х1500 мм (0,75 кв.м)

Матеріал Ціна за 1 виріб Ціна за 5 виробів
Тканина 1 категорія 1720 грн 1520 грн
Тканина 2 категорія 1870 грн 1720 грн
Тканина 3 категорія (соти) бдекаут 2230 грн 2100 грн
Кронштейн (монтаж на проріз вікна) +140 грн/комплект +140 грн/комплект
Фарбування профілю по RAL індивідуально індивідуально

Догляд за шторами пліссе

Штори пліссе купити – це лише перший крок. Правильний догляд Залежно від типу ваших штор плісе, догляд за ними відрізнятиметься. Так, наприклад, для штор типу блекаут та для штор з електроприводом вологе чищення не показано. Такі системи найкраще акуратно протирати трохи вологою або сухою ганчіркою. Якщо ваші штори можуть бути очищені вологим способом, дотримуйтесь простої інструкції:

 • зніміть штори;
 • підготуйте теплий розчин миючого засобу та потримайте штори в ньому не більше 10 хвилин;
 • ретельно прополощіть штори та залиште на сухому рушнику до висихання;
 • змонтуйте штори і дайте їм висохнути у складеному стані, періодично розбираючи і збираючи знову, щоб уникнути злипання тканини.

Якщо ви вирішили купити штори пліссе на вікна, пам’ятайте, що прасувати їх категорично не можна.

Зворотний дзвінок  ВИКЛИК МАЙСТРА / ДИЗАЙНЕРА   *Вартість виїзду майстра по рулонним шторам/жалюзі по Києву 300 грн.
   *Вартість виїзду дизайнера по текстилю (порт'єри, гардини, покривала та ін.) 400 грн по Києву.

   Товар додано до кошику