fbpx

Каталог:

150

тканин

Виготовлення:

від 5

днів

Різновиди:

11

механізмів

Ціна:

від 1290

грн/шт

Штори плісе

Штори плісе

Конструкція штор плісе передбачає два профілі з алюмінію, між якими розташовується, так звана, плісірована тканина, що складається з безлічі складок.

Монтування: на раму вікна, а також на вікна будь-якої геометричної форми.

Тканина: 100% поліестер, який покритий пилевідштовхуючим просоченням.

Види систем: прямокутні, мансардні, арки / полуарки і складні форми.

Управління: ручка на рухомому профілі, електропривод (управління за допомогою кнопки або пульта).

Термін виготовлення: 5 – 7 робочих днів з моменту оплати.

Гарантійне обслуговування: 12 місяців.

Вартість: від 1290 грн / шт. Ціна вказана за вікно розміром 400 х 1300 мм.

Оформіть замовлення зараз і отримаєте знижку до 5%*

Також Ви можете переглянути каталог наших матеріалів, вибрати підходящий саме для Вас.

Системи управління

Штори плісе виробляються за технологією таких систем:

COSIMO. Передбачає використання тонкого (1,8 х 2 см) алюмінієвого профілю,який не відволікає увагу від полотна і надійно його фіксує. Максимальна ширина штори – 1,5 м, монтування проводиться на стулку або штапик.

COSIMO Cord. Система може бути вільновисячою або фіксуватися за допомогою троса. Монтується на стандартних вікнах, кут нахилу яких не перевищує 15 градусів. Управління здійснюється шнуром, механізм прихований в верхньому карнизі.

COSIMO День-Нічь. Штори плісе день-ніч припускають два шари тканини – щільну і стандартну, регулюючи які можна домогтися необхідного ступеня затемнення. Система підходить як для стандартних, так і мансардних і стельових вікон прямокутної форми.

COSIMO ONE. Інноваційна технологія з магнітним замком, який монтується всередину верхнього профілю рухомого типу. Система дозволяє надійно закріпити полотно навіть на масштабних і важких конструкціях.

COSIMO ONE М. Аналогічна попередній система з різницею лише в наявності готового монтажного профілю. Виключає використання додаткових кронштейнів.

COSIMO SL. Система, створена виключно для вікон мансардного типу. Як кріплення використовується магнітна технологія, яка фіксує полотно в будь-якому положенні і перешкоджає його зміщення.

Заявка на виклик майстра/дизайнера

Типи збірки тканин і різновиди управління

Управління системою може здійснюватися за допомогою електроприводу, ланцюга, шнура та ручки на рухомому карнизі. При цьому може бути реалізована технологія розсувного відкриття, стандартного – від низу до верху або віялоподібного, коли полотно складається з осьового вектору (по колу) або у вигляді трикутника. Такі різновиди – оптимальне рішення для асиметричних вікон, партерних або цокольних поверхів і т.д. Можливо виготовлення статичних моделей без управління зовсім.

Догляд за шторами плісе

На відміну від інших типів конструкцій, жалюзі плісе припускають дбайливу ручне прання у воді, трохи перевищуючи кімнатну температуру. Для цього слід від’єднати всі фіксуючі елементи – верхню кліпсу і нижній фіксатор – і вилучити тканину з системи. Рекомендується використання нейтральних миючих засобів без вмісту хлору та кисневих відбілювачів. Сушка проводиться в складеному вигляді, при цьому установку слід здійснити до повного висихання, на стадії, коли тканина ще злегка волога.
Важливо! Дана інструкція не має відношення до тканин типу блекаут та тканин з металізованим покриттям. Догляд за ними можливий лише за допомогою вологої матерії або губки.

Правила виміру і методику монтажу можна прочитати в розділі
«Найчастіші запитання».

Надихнулися вишуканою функціональністю цих виробів і шукаєте найбільш гармонійну і раціональну пропозицію, щоб купити штори плісе? Компанія Sunrol пропонує Вашій увазі тільки актуальні і якісні продукти, які створюються з турботою про Ваш комфорт. Всі типи механізмів, понад півсотнітканин і мінімальні терміни виробництва навіть об’ємних проектів – це наша основа для раціонального і взаємовигідного партнерства. Телефонуйте – первинна консультація і виклик майстра безкоштовні!

Вызов мастера/дизайнера

Виклик майстра/дизайнера

Заказать звонок

Замовити дзвінок

Запись на бесплатный замер

Оставьте свой запрос, и мы свяжемся с Вами в ближайшее время для уточнения деталей


Заполняя данную форму, Вы принимаете условия обработки и использования персональных данных

Заказать рулонные шторы или жалюзи очень просто!

Вам никуда не придется ехать.Мы сами приедем в удобное для Вас время, со всеми образцами, произведем замеры и просчитаем полную стоимость. Подробнее можно узнать в разделе «Как заказать». Замеры производятся бесплатно в пределах г. Киева.

На все Ваши вопросы мы с удовольствием ответим по телефонам: (044) 228-6-007, (098) 560-6-007, (095) 560-6-007, (073) 560-6-007.

Запис на безкоштовний вимір

Залиште свій запит, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей


Заповнюючи дану форму, Ви приймаєте умови обробки та використання персональних даних

Замовити рулонні штори або жалюзі дуже просто!

Вам нікуди не доведеться ехать.Ми самі приїдемо в зручний для Вас час, з усіма зразками, зробимо заміри і прорахуємо повну вартість. Детальніше можна дізнатися в розділі «Як замовити». Виміри проводяться безкоштовно в межах м.Києва.

На всі Ваші запитання ми з задоволенням відповімо за телефонами: (044) 228-6-007, (098) 560-6-007, (095) 560-6-007, (073) 560-6-007.

Замовити дзвінок