Пн-Пт 10:00 – 19:00

Сб 11:00 – 17:00;

Вертикальні тканинні жалюзі

Вертикальні жалюзі – один із найпоширеніших видів систем захисту від сонця. Вертикальні жалюзі найчастіше використовують в офісних приміщеннях та установах, оскільки вони мають низьку ціну та гідну функціональність.

Складаються такі офісні жалюзі:

 1. Тканинних ламелей, тобто смуг, які зроблені зі 100% поліестеру та оброблена просоченням для захисту від пилу та бруду.

2. Конструкція включає механізм і шнури управління, щоб легко та швидко відкривати та закривати жалюзі. Механізм дозволяє повністю контролювати світловий потік, використовуючи для цього поворот ламелів на 180 градусів, і опцію зсуву – це дуже нагадує класичні штори.

Основні характеристики вертикальних жалюзі

Що ж до характеристик таких штор, можна умовно поділити їх у кілька категорій. Ширина ламелей варіюється в залежності від побажань замовника: 89-127 мм. Комплектуючі виготовляються із пластику, алюмінію, сталі або капрону. Що ж до варіантів дизайн – їх безліч, у каталозі можна знайти десятки версій.

Є деякі обмеження за розмірами ламелей:

 • ширина від 0,3 м;
 • висота не повинна перевищувати 5,84 м-коду.

Цього цілком достатньо для вікон практично будь-яких розмірів.

Кріпляться ламелі на стіну або на стелю, і ціна залежить від всіх чинників – розмірів, кількості, обраного матеріалу. Натомість жалюзі такого типу будь-якої складності ми легко виготовимо не більше ніж за тиждень – лише 4-7 днів, і все готове!

Можна виділити кілька варіантів розсування жалюзі:

Всі варіанти однаково зручні, зазвичай їх вибір обумовлюється лише особливостями монтажу та конструкції, а також побажаннями замовника.

Ціни на вертикальні жалюзі.

Вертикальні жалюзі – це один із найбільш бюджетних варіантів жалюзі. Саме тому вони такі популярні, адже за доступної вартості функціональність повністю зберігається. Фінальна точна на вертикальні жалюзі ціна залежить від кількох факторів: матеріал, габарити вікон та кількість штор на замовлення. Для наших клієнтів надається приємна знижка на замовлення від 5 штор.

Фінальну вартість замовлення озвучує майстер після вимірів та вибору всіх можливих опцій, і тому ми виділяємо кілька базових критеріїв, що безпосередньо впливають на ціну. Отже, на вертикальні жалюзі ціна залежить від:

 • цінова категорія матеріалу – виробник та щільність матеріалу (як тонкі розсіювальні, так і повністю блекаут-варіанти тканин);
 • комплектації (наявність декоративної тасьми, опції фіксації та системи автоматичного керування);
 • розмірів та кількості жалюзі – ми надаємо додаткову знижку на замовлення 5 і більше штук.

Якщо ви не впевнені у виборі, ви завжди можете звернутися за консультацією до наших фахівців – вони допоможуть тканинні жалюзі купити в ідеально відповідному варіанті.

Таблиця вартості

УВАГА! ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ВАРТІСТИ: МІНІМАЛЬНА РОЗРАХУНОЧНА ВИСОТА ЖАЛЮЗІ – 1,5 М, МІНІМАЛЬНА РОЗРАХУНОЧНА ШИРИНА – 1,0 М.

ширина ламелі категорія матеріалу Ціна за 1 виріб Ціна за 5 виробів
127 мм 1 категорія(бюджетна) 350 грн/м.кв 310 грн/м.кв
127 мм 2 категорія 350 грн/м.кв 310 грн/м.кв
127 мм 3 категорія 350 грн/м.кв 310 грн/м.кв
127 мм 4 категорія 350 грн/м.кв 310 грн/м.кв
89 мм 1 категорія(бюджетна) 350 грн/м.кв 310 грн/м.кв
89 мм 2 категорія 350 грн/м.кв 310 грн/м.кв
89 мм 3 категорія 350 грн/м.кв 310 грн/м.кв
89 мм 4 категорія 350 грн/м.кв 310 грн/м.кв

Догляд за вертикальними жалюзі

Ще одна перевага вертикальних жалюзі на вікна полягає в тому, що вони не вимагають особливо складного догляду. Сухого чищення більш ніж достатньо, особливо враховуючи той факт, що вологе чищення таким жалюзі протипоказане. Завдяки спеціальному просоченню матеріалу, пил і бруд до нього не липнуть і не в’їдаються за довгий час використання. Щоб очистити жалюзі, краще використовувати чисту щітку від пилососа – вона усуне все дрібне сміття.

Зворотний дзвінок  ВИКЛИК МАЙСТРА / ДИЗАЙНЕРА   *Вартість виїзду майстра по рулонним шторам/жалюзі по Києву 300 грн.
   *Вартість виїзду дизайнера по текстилю (порт'єри, гардини, покривала та ін.) 400 грн по Києву.

   Товар додано до кошику